Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mazanówka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Łomazy(Mazanówka + 17 km)

389 000 zł1 500 m² 259,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży siedlisko, doskonałe miejsce na działalność agroturystyczną. Dzisiaj oferuję Ci urokliwą działkę z domkiem na skarpie oraz dużą altaną , która stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zalutyń

Zalutyń(Mazanówka + 18 km)

35 000 zł1 989 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1989 m2 w miejscowości Zalutyń w gminie Piszczac. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 200 x 9,74. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Horbów-Kolonia

Horbów-Kolonia(Mazanówka + 24 km)

378 000 zł17 300 m² 21,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Horbów Kolonia Nowa niższa cena, tylko 378 000 zł, obniżka o 117 000 zł! Poprzednia cena- 495 000 zł! Powierzchnia działki - 1,7276 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ortel Królewski Pierwszy

Ortel Królewski Pierwszy(Mazanówka + 18 km)

98 500 zł1 778 m² 55,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1778 m2 w miejscowości Ortel Królewski Pierwszy w odległości 12.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Międzyleś

Międzyleś(Mazanówka + 6 km)

690 000 zł51 621 m² 13,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy działka inwestycyjna Międzyleś, gm. Tuczna Powierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 pln/m Nr ew. 333/2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Lipinki

Lipinki(Mazanówka + 5 km)

299 000 zł50 359 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Lipinki gmina Sosnówka. - powierzchnia działki: 5,03 ha - kształt nieregularny - płaska z niewielkimi zaniżeniami Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stasiówka

Stasiówka(Mazanówka + 7 km)

77 300 zł1 546 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu, gdzie stworzysz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: stasiówka. "W sercu malowniczej okolicy, w pobliżu Kodnia " Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piszczac-Kolonia

Piszczac-Kolonia(Mazanówka + 16 km)

55 000 zł1 331 m² 41,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy Piszczac Kolonia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego to doskonałe miejsce dla.